×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » اولین یادداشت قالیباف درباره برنامه‌هایش پس از انتخابات

تاریخ انتشار : 2017/07/06 - 11:13

 کد خبر: 1997
 1051 بازدید

محمدباقر قالیباف لحظاتی پیش در صفحه اینستاگرام مطلبی منتشر کرد و در آن برای اولین بار پس از انتخابات درباره برنامه‎های خود توضیح داد.

اولین یادداشت قالیباف درباره برنامه‌هایش پس از انتخابات

محمدباقر قالیباف لحظاتی پیش در صفحه اینستاگرام مطلبی منتشر کرد و در آن برای اولین بار پس از انتخابات درباره برنامه‎های خود توضیح داد.

اولین یادداشت قالیباف درباره برنامه‌هایش پس از انتخابات

محمدباقر قالیباف یکی از چهار کاندیدای نهایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، لحظاتی پیش برای اولین بار توضیحاتی درباره برنامه‌هایش پس از انتخابات ارائه داد. قالیباف در یادداشت کوتاهی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

“در جریان رقابت‌های انتخابات مجموعه‌ای از برنامه‌‌ها و تعهدها به مردم دادیم. گفتند اجرای این‌ها نشدنی است و فریب‌های انتخاباتی برای کسب رای است. اما جالب است که تا امروز در برنامه‌های مکتوب‌شان ایجاد ۴ میلیون شغل را پذیرفته‌اند، سامانه ملی کارانه طرح ما را فیلتر و سامانه کارورزی را راه اندازی کرده‌اند، طرح پرداخت ۲۵۰ هزار تومانی کارانه به جویندگان کار را با رقم بالاتر برای سال اول ۳۱۰ هزار تومان کلید زده‌اند، سه برابر کردن یارانه نیازمندان را اجرا کردند و علاوه بر آن گفتند برای افزایش یارانه آن‌ها تا ۵ برابر هم منابع داریم، ظاهرا طرح تغییر ساختار وزارت خارجه برای بکار گرفتن ظرفیت دستگاه دیپلماسی در حوزه اقتصاد را به مدلی دیگر در دست دارند و حالا هم بر اساس گفته مسئولی در بانک مرکزی یکی دیگر از طرح‌های ما مبنی بر دادن وام با ضمانت دولت و با پشتوانه یارانه نقدی را می‌خواهند عملیاتی کنند.
از این که برنامه‌های انتخاباتی‌ام که پیشتر به آن‌ها برچسب عوام‌فریبی می‌زدند، در حال اجرا توسط دولت است، خوشحالم و امیدوارم مردم از نتایج اجرای این طر‌ح‌ها بهره ببرند.‌ فقط دو نگرانی دارم اول اینکه این طرح‌ها با دیگر برنامه‌ها یک بسته مرتبط به هم است و اجرای برخی به مفهوم اجرای ناقص کل بسته است و دومین نگرانی هم اجرای مناسب این طرح‌هاست که هر طرح خوب برای موفقیت نیاز به اجرای خوب دارد در هرصورت صمیمانه امیدوارم دولت در اجرای این طرح‌ها به نفع مردم موفق باشد.

به عمل کار برآید”..محمد باقر قالیباف


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه

تبلیغات