×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » ویدئو پسر حاکم بحرین: هر سرباز بحرینی، 5 یمنی را بکشد!

تاریخ انتشار : 2015/09/07 - 11:55

 کد خبر: 1459
 623 بازدید

ویدئو پسر حاکم بحرین: هر سرباز بحرینی، 5 یمنی را بکشد!

فرزند حاکم بحرین از هریک از سربازان ارتش بحرین خواست تا برای گرفتن انتقام خون پنج نظامی بحرینی کشته شده در یمن، هرکدام پنج یمنی را به قتل برسانند. ناصر بن حمد فرزند شاه بحرین این درخواست را هنگام عیادت از مجروحان نظامی بحرین و در جمع تعدادی از سربازان بحرینی در بیمارستان مطرح کرد. […]

ویدئو پسر حاکم بحرین: هر سرباز بحرینی، 5 یمنی را بکشد!

فرزند حاکم بحرین از هریک از سربازان ارتش بحرین خواست تا برای گرفتن انتقام خون پنج نظامی بحرینی کشته شده در یمن، هرکدام پنج یمنی را به قتل برسانند.

ناصر بن حمد فرزند شاه بحرین این درخواست را هنگام عیادت از مجروحان نظامی بحرین و در جمع تعدادی از سربازان بحرینی در بیمارستان مطرح کرد.
ائتلاف نظامی سعودی از پنج ماه پیش به یمن حمله کرد که تاکنون به شهادت پنج هزار یمنی و زخمی شدن 12 هزار نفر دیگر منجر شده است.
ارتش یمن نیز در پاسخ به این حملات و کشتار مردم یمن، حملات ائتلاف سعودی پاسخ داده است. ارتش یمن در همین راستا روز جمعه یک انبار سلاح ائتلاف در استان مارب یمن را با موشک هدف قرار داد.
براساس گزارشها، در این حمله 45 نظامی اماراتی و 10 نظامی سعودی و پنج نظامی بحرینی کشته شدند. برخی دیگر از منابع کشته شدن پنج نظامی بحرینی را در جریان گشت زنی در مرز عربستان با یمن دانستند.
ناصر بن حمد فرزند شاه بحرین یک فایل ویدئویی را در صفحه خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. او با یونیفرم نظامی در یک بیمارستان حضور داشت که گمان می رود بیمارستان نظامی است و با نظامیان بحرینی بازگشته از یمن صحبت می کرد.

این نوار ویدئویی نشان می دهد که وی خطاب به نظامیان یاد شده خواستار انتقام جویی برای پنج نظامی بحرینی کشته شده در یمن می شود و می گوید: پنج نفر از ما گرفتند و از شما می خواهم که هر کدام از شما پنج نفر از آنها بگیرید.

ارتش بحرین پیشتر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که این پنج نظامی بحرینی در جریان به زعم خود دفاع از حکومت قانونی در یمن کشته شده اند.

برای دانلود یا از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده نمایید و یا بر روی لینک راست کلیک و گزینه save link as را بزنید.

دانلود این ویدئو با حجم 900 کیلوبایت : Download

منبع » العالم


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه

تبلیغات