×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » ویدئو حرکات عجیب و غیر طبیعی فابیوس

تاریخ انتشار : 2015/09/01 - 20:17

 کد خبر: 1394
 777 بازدید

ویدئو حرکات عجیب و غیر طبیعی فابیوس

هفته قبل “لوران فابیوس” در کنفرانسی مطبوعاتی با همتای چک خود در پراگ ناگهان تعادل خود را از دست داد، و پس از مدت کوتاهی با کمک اطرافیان محل کنفرانس را ترک کرد. این ماجرا خبرهای قبلی منتشر شده در رسانه‌های فرانسه در خصوص احتمال ابتلای او به بیماری پارکینسون را تقویت کرد و جنجال […]

ویدئو حرکات عجیب و غیر طبیعی فابیوس

هفته قبل “لوران فابیوس” در کنفرانسی مطبوعاتی با همتای چک خود در پراگ ناگهان تعادل خود را از دست داد، و پس از مدت کوتاهی با کمک اطرافیان محل کنفرانس را ترک کرد. این ماجرا خبرهای قبلی منتشر شده در رسانه‌های فرانسه در خصوص احتمال ابتلای او به بیماری پارکینسون را تقویت کرد و جنجال جدیدی را در رسانه‌های این کشور پدید آورد. اما فابیوس پس از مدتی با تکذیب این خبرها مدعی شد که تا کنون حتی نام این بیماری را نشنیده است. فابیوس 69 ساله تأکید کرد که حالش کاملا خوب است و دلیل از حال رفتن او در کنفرانس مطبوعاتی سرماخوردگی بود! اطرافیان و افراد نزدیک به فابیوس هم برای آنکه نشان دهند مشکل وی جدی نیست، به مقایسه فابیوس با وزیر کشور فرانسه پرداخته و گفته اند: “همانطور که مانوئل والس وزیرکشور فرانسه به هنگام تحت فشار قرار گرفتن دچار گرفتگی و سرخی چهره می‌شود، فابیوس هم در زمان استرس یا خستگی دچار لرزش دستان خود می‌شود اما این ارتباطی به ابتلای وی به بیماری پارکینسون ندارد.

برای دانلود یا از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده نمایید و یا بر روی لینک راست کلیک و گزینه save link as را بزنید.

دانلود این ویدئو با حجم 2.62 مگابایت : Download


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه

تبلیغات