×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» آخر زمان » ویدئو تربیت کودکان وحشی توسط داعش

تاریخ انتشار : 2015/08/22 - 14:33

 کد خبر: 1280
 578 بازدید

ویدئو تربیت کودکان وحشی توسط داعش

براساس مستندی که اخیرا در باره استفاده داعش از کودکان در اعدامها و فعالیت های انتحاری و تروریستی منتشرشده است ، این گروه تروریستی ریشه تمامی ارزش های انسانی و اسلامی را مورد هدف قرارداده و قصد تربیت نسلی دارد که هیچ بویی از انسانیت نبرده و با از کودکی با انواع وحشی گریها آشنا […]

ویدئو تربیت کودکان وحشی توسط داعش

براساس مستندی که اخیرا در باره استفاده داعش از کودکان در اعدامها و فعالیت های انتحاری و تروریستی منتشرشده است ، این گروه تروریستی ریشه تمامی ارزش های انسانی و اسلامی را مورد هدف قرارداده و قصد تربیت نسلی دارد که هیچ بویی از انسانیت نبرده و با از کودکی با انواع وحشی گریها آشنا می شوند. نسلی که با افراد و انسان هایی که مورد تایید داعش نباشند هیچ احساس همدردی نخواهد داشت.

این کودکان می آموزند که هرکس خارج از دایره گروه داعش کافر است و یا باید آن را کشت و یا درراه مبارزه با آن به شهادت رسید.

اینگونه آموزش ها نه تنها در پایگاههای نظامی بلکه در مدارس مناطق تحت سلطه داعش نیز به کودکان عرضه می شود و کودکان همه روزه توسط تروریست های داعش برای تماشای صحنه های اعدام برده می شوند.

فیلم ها و تصاویری که به تازگی منتشر شده اند نشان می دهد گروه تروریستی “داعش” به دست کودکان و نوجوانان کم سن و سال اسلحه می دهد و از آن ها در روند قتل‌عام مردم استفاده می کند.

درکمپ های تربیتی سربازان کوچک داعش علاوه برشتشوی مغزی استفاده از انواع سلاح برای اعدام و کشتارو سربریدن به کودکان آموزش داده می شود.

بسیاری از این کودکان خانواده های خود را در نبردهای سوریه و عراق از دست داده اند و یا خانواد های آنان از ترس عناصر داعش با انتقال فرزندانشان به مراکز آموزشی و تبدیل شدن به سربازان داعش موافقت کرده اند.

دراین مستند به برآوردهای سازمان ملل از جنگ سوریه اشاره شده که تاکید می کند تاکنون بیش از سه میلیون کودک آواره شده‌اند که دو سوم آنها در خاک این کشور سرگردانند و داعش برای استفاده از آنان برای عملیات ترویستی خود برنامه ریزی می کند.

تاکنون اجرای عملیات اعدام با شلیک به سر یا سربریدن با چاقو توسط کودکان در شهر تدمر سوریه و مناطقی از عراق اجرا شده و فیلم های آن توسط داعش دراینترنت منتشر شده است.

دراین فیلم مستند تاکید شده است که عملکرد داعش در نابود کردن ریشه های اسلامی و تاریخی ملت های منطقه نشان می دهد که ماموریت اصلی این گروه منحرف کردن اذهان از دشمن اصلی مسلمانان یعنی رژیم صهیونیستی است.

برای دانلود یا از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر استفاده نمایید و یا بر روی لینک راست کلیک و گزینه save link as را بزنید.

دانلود این مستند با لینک مستفیم : Download

حجم : 54 مگابایت

منبع: العالم


برچسب ها : ,
دسته بندی : آخر زمان , گروهک های تروریستی , ویژه
ارسال دیدگاه

تبلیغات