×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» آخر زمان » در مورد دجال بیشتر بدانید

تاریخ انتشار : 2015/07/22 - 19:29

 کد خبر: 864
 1560 بازدید

در مورد دجال بیشتر بدانید

دجال : دجال مشتق از دجـل و دجل به معنی خَلِط (حق را به باطل تغییر دادن – نمایاندن باطل در ظاهر و پوشش واقعیت و حق) و به معنی فریب دادن (آنتی کریست – ضد مسیح) دجال دارای توانمندی صحبت به چندین زبان است و با انجام کارهای شگفت انگیز و درمان بیماری های […]

در مورد دجال بیشتر بدانید

دجال : دجال مشتق از دجـل و دجل به معنی خَلِط (حق را به باطل تغییر دادن – نمایاندن باطل در ظاهر و پوشش واقعیت و حق)

و به معنی فریب دادن (آنتی کریست – ضد مسیح)

دجال دارای توانمندی صحبت به چندین زبان است و با انجام کارهای شگفت انگیز و درمان بیماری های لا علاج پیروانی را به دست می آورد
دجال چطور راه می رود؟راه رفتنش معیوب می باشد.وقتی که راه می رود پاشنه های پای وی از هم فاصله دارد و قسمت جلوی پاهای او با هم نزدیک قرار می گیرند.چونکه هر دو ساق او کج می باشند.

دجال دارای یک چشم است که آمیخته به خون می باشد و موهای تابداری دارد که هر کدام از آنجا یک رنگ است و بر پیشنانی آن مهر کفر حک شده است و بهمراهش بهشت و دوزخ و کوهی از نان و نهری از آب است دجال حق را

ادامه مطلب

با باطل آمیخته و از حق برای راهبرد اهداف شیطانی خود استفاده می‌کند. بیشتر پیروانش یهود و زنان و اعرابند و به همه کرانه‌های زمین بجزمکه  و مدینه و حومه این دو شهر، گذر می‌کند.

خر دجال : الاغ سفیدی که دجال بر او سوار است و فاصله میان دو گوش آن هفتاد باغ (طول دو دست هنگامی که باز است) می باشد

نابودی دجال : به دست حضرت مسیح (ع) و حضرت قائم آل محمد (عج) اتفاق می افتد.

** همان طور که حتما در نظرتان آمده و با کمی اندیشه به این نتیجه می رسیم که دجال یک فرد خاص و با ظاهر و توانایی های یک جادوگر نیست چرا که جهان پیچیده امروز به دست یک فرد نمی تواند تغییری را داشته باشد و امام زمان (عج) هم در زمان ظهورشان با رویکرد و مبنای مفاهیم و اندیشه های منطقی و محکم بشری و الهی و بر اساس رویه و فطرت اصیل و پاک انسانی به مبارزه با این جریان اقدام می کنند نه با اسلحه و موشک و بمب و …. واگرنه چه فرق با عناصر این جریان دارند ؟!!

…………   بلکه دجال یک جریان و رویه در دنیا است ………

دیجیتال ~ دجال

البته نه صرفا تکنولوژی دیجیتال (که فقط یک ابزار است) بلکه جریان جنگ نرم رسانه ای که در جهت استعمار و سلطه گری است.

وقتی اولویت ها از نیکی ها به بدی ها تغییر پیدا کند و افراد نسبت به هم بی تفاوت شوند و حیله وتزویر , فریبکاری و دروغ همه گیر شود یعنی مردم آن جامعه به صف پیروان جریان دجال پیوسته اند چرا که نه انسانیت و کرامت انسان و نه عمل به نیکی و خیر معتقدند و رفتارهای شیطانی و باطل را سرلوحه و اولویت زندگی خود قرار داده اند.

وقتی در گذشته بر اساس ظرفیت فکری و سطح شناختی آن زمان ار دجال به شکل یک چشم ترسیم می شود به این معنی است که دجال دارای یک نگاه و یعنی نگاه مادی به زندگی و دنیا است نگاهی که اکنون در غرب می بینیم و به این صورت که هیچ هدفی در خلقت نیست و از روی تصادف و شانس انسانهایی با این ظرفیت و توانمدی از تکامل حیوانات به وجود آمده اند و نگاهی پوچ و بیهوده به عالم و هستی دارند و اینکه این چشم خوا الود است بدین معنی است که خون و جان انسانها خیلی برای این جریان اهمیتی ندارد و منافع جریان و اهداف پلید ضد انسانی مهم است . بازی های رسانه ای و تاثیرات این جریان در فکر و اذهان عمومی و مسموم کردن جو حاکم بر جوامع به کمک تحریک احساسات افراد آن جامع تفکر دجالی به سمت اهداف شیطانی خود پیش می رود.

ادعای خدایی و اولوهیت دجال

جریان دجالی آن قدر شخصیت افراد را تحت تاثیر و تخریب قرار می دهد و با بزرگ کردن ابهامات و تناقضات در ذهن آنها توانایی تشخیص و شناخت را کاهش می دهد و سبک زندگی آنها را به سمتی سوق می دهد تا توانایی تصمیم گیری در جهت خلاف مسیر خود را از افراد بگیرد و به نوعی آنها را بنده و برده خود می کند و به این ترتیب هر چیزی که بخواهد آن مردم بر طبق و نظر آنها عمل می کنند چگونه زندگی کنند چه بپوشند و چه بخورند و …
استکبار با ظاهری فریبنده و با قدرت مادی، صنعتی و فنی عظیمی که در اختیار دارد، سعی می کند مردم را فریب دهد و مرعوب قدرت و ظاهر فریبنده خود کند . بر این اساس است که پیامبران امت های خود را از فتنه دجال بیم داده اند: «ما بعث الله نبیا الا و قد انذر قومه الدجال … ; هیچ پیامبری مبعوث نشد مگر آن که قومش را از فتنه دجال بر حذر داشت » ، در حقیقت آنان را از افتادن به دام مادیت و ورطه حاکمیت طاغوت و استکبار جهانی بر حذر داشته اند . پس احتمال می رود منظور از دجال – با آن شرایط و اوصافی که در این روایات برای او شمرده شده – همان استکبار جهانی باشد; مثلا در اوصاف دجال گفته شده «کوهی از طعام و شهری از آب به همراه دارد» کنایه از امکانات عظیم و گسترده ای که استکبار در اختیار دارد . نابودی دجال به دست حضرت مسیح (ع) هم به این معنی است که چون این جریان و محور شرارت دجالی در کانون غرب است ایشان با اتحاد مسحیان و روشن کردن ابهامات و شفافیت عملکرد حکومت ها و ایجاد شناخت واقعیات و راه و بیراه را برایشان مشخص کرده و بدین ترتیب با بیداری مردم غرب و شرق خود به خود سبک و رویه دجالی و سلطه گری ها پایان می پذیرد. منظور از خر دجال هم عناصر و ابزار این سلطه گری و بر هم زدن سبک زندگی انسانی و آزاد بشر است که همان طور مشخص است رسانه های خبری و عمومی و رژیم های انسانی که مخصوصا در منطقه ما وسیله ای برای تحقق این استعمار و سلطه گری جریان دجالی هستند.

دجال و ظهور و انقلاب امام زمان (ع)

با توجه به معنای لغوی «دجال » ، مقصود از آن نام شخص معینی نیست; بلکه هر جریان و گروهی که با ادعاهای پوچ و بی اساس و با تمسک به انواع اسباب و امکانات قوی تر حیله گری و نیرنگ در صدد فریب مردم باشد، دجال است .

بر این اساس، دجال ها متعدد خواهند بود . وجود روایاتی که در آن سخن از دجال های متعدد رفته است، این احتمال را تقویت می کند; مانند: «قال رسول الله (ص): یکون قبل خروج الدجال نیف علی سبعین رجالا; (۴) پیش از خروج دجال، بیش از هفتاد دجال خروج خواهند کرد» .

بنابراین احتمال، در حقیقت قضیه دجال بیانگر این مطلب است که در آستانه انقلاب امام مهدی (عج) افراد حیله گر برای نگه داشتن فرهنگ و نظام جاهلی، همه تلاش خود را به کار می گیرند تا با تزویر و حیله گری مردم را نسبت به اصالت و تحقق آن انقلاب و استواری رهبریش، دچار تردید سازند . این که در همین روایات تاکید شده است: «هر پیامبری امت خویش را از خطر بر حذر داشته است » ، خود تاییدی دیگر بر همین احتمال است که مقصود از دجال، هر شخص حیله گر و دروغ گویی است که قبل از خروج حضرت مهدی (ع) در صدد فریب مردم است .

۲ . دجال، کنایه از کفر جهانی و سیطره فرهنگ مادی بر همه جهان است .

جریان دجال بر پایه اندیشه های فراماسونری (انحراف در یهودیت = صهیونیسم)

فراماسونری چیست؟

می توان گفت این سؤالی است که افراد بسیاری قادر به پاسخ دادن  نیستند  و  یا اطلاعات دقیقی در این رابطه ندارند. این در حالی است که این تشکیلات و اعضای آن، نقش مهمی در تاریخ داشته اند و شناخت  این  تشکیلات،  برای  ما امری لازم و ضروری است.

همان طور که ما داعیه فرهنگ و تمدن ایرانی و ورژن کامل تر و بروزتر فرهنگ اسلامی را داریم و برای استفاده از آن در سبک زندگی خود توجیهات منطقی و مناسبی ارائه می کنیم تشکیلاتی از سالهای دور از تاریخ و در همین اکنون وجود دارند که برای خودشان یک مکتب و اصول خاصی پایه ریزی کرده اند که مبنای آن مبهم بوده و بر اساس سلیقه و هوس های افراد مفاهیم و اصول آن تغییر می کند و این جریان مخفی بر اساس نژاد پرستی خودشان (نژاد برتر) و در طلب تسخیر و استعمار و سلطه گری جهان گام بر میدارند و برای رسیدن به هدف خود از ابزارهایی که در طول تاریخ مانند پول و موقعیت و جایگاه هایی که به صورت چپاول و غارت کسب کرده اند استفاده می کنند مثلا چرا مسجد الاقصی اینقدر مهم شده است که در ظاهر فقط یک مسجد است ولی برای این جریان و تشکیلات انحرافی یک نماد و پایگاهی برای مکتب و تفکر آنها است و مسائلی دیگر مثل نمادهای آنها از چشم جهان بین و هرم ها و جستجو برای یافتن تابوت عهد و … // بله مردم جهان تبدیل به بازیچه و برده هایی در دست این جریان برای تحقق تفکر استعماری آنها شده اند و نژاد پست ترند. به سادگی با یک واکاوی از سبک زندگی و رویه و چگونگی قوانین حاکم بر کشورهای غربی که در جهت تحقق این مسیر می باشد قابل درک است. جریان و تشکیلاتی که در پی برپا سازی و زنده کردن یک امپراطوری در دنیا است و در تلاش برای برهم زدن نظم جهانی و مرزهای کشورها  با استفاده از ظرفیت ها و ابزارهای خود است . طرح خاورمیانه جدید نیز در همین مقوله برای تشکل دوباره این سرزمین از نیل (مصر) تا فرات (جنوب ایران) بوده است.

بنّای  آزاد. ماسونری  یک تشکیلات منظم جهانی است که بر  ارکان  دولت های  جهان  و  اکثر وجوه زندگی سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جوامع، سلطه یافته است و  بسیار  هم آزادانه عمل می کند.  کسی  که  عضو  فراماسونری  است،  ماسون  یا  فراماسون نامیده می شود. ساختمانی که مرکز  فعالیت  ماسونهاست  لژ  نام  دارد.  یکی  از بزرگترین اهداف گروه های ماسونی این است که زمینه را برای حکومت فردی از بین ماسون ها با عنوان نمادین ضد مسیح (Antichrist  = دجال)، یا  به  تعبیر  بعضی  از گروه های ماسونی، فرعون جدید (New Pharaoh) آماده کنند. فراماسونری جمعیتی سرّی است که کسی به راحتی نمی تواند در حریم آن نفوذ کند و اگر هم راه یافت، مکلف است اسرار آن را مکتوم نگه دارد؛ اما با این وجود،  کسانی توانستند به حریم آن نفوذ کنند و به اسناد و مدارک مهمی دست یابند و  موفق  به  کشف  و  افشای اسرار آنها شوند. همه ی این افراد متفق الرأی  هستند  که:   «مسئله  یک  توطئه است که این توطئه از اواخر قرن هجدهم آغاز شده و تا به امروز هم با موفقیت تمام ادامه دارد و هدف نهائی آن ایجاد یک حکومت جهانی «شیطانی» است و برای پیاده کردن آن در سراسر عالم، به یک مبارزه وسیع و بی امان دست زده اند.»
شیطان پرستان و مکتب های الحادی و عجیب دیگر نیز با این جریان همکاری می کنند تا بتوانند با ایجاد این سلطه جهانی اندیشه و خواسته های خود را تامین و گسترش دهند و لی نتیجه و هدف نهایی چه خواهد بود تفکر و اندیشه ایرانی که رشد و تعالی انسانی است و اصرار و حفظ این اندیشه و عقیده بوده است که کمترین اثر را از این جریان دیده ایم.

اینجا است که بعد از سوء مدیریت در داخل عومل دیگری که سبب برهم خوردن آرامش و آسایش ما شده اند را می یابیم و دلیل اینکه بسیار تاکیید و توصیه می شود تا در مناسبتها و تعاملات فردی واجتماعی خود هوشیاری بیشتری داشته باشیم چیست.

با افزایش آگاهی و شناخت از اتفاقات و رخ دادهای روزمره و دنیای امروز توان تشخیص در خود را ارتقا دهیم و در برابر شایعاتی مثل انچه در سال ۲۰۱۲ همه گیر شده بود و آن پایان جهان بود مثل همیشه به صورت شایسته و منطقی عمل کنیم.

ایرانیان سلطه پذیر نیستند.

سوالات تکمیلی بحث :

۱ – وقایع جهان امروز را به چه صورت می توان توجیه کرد؟

۲ – چرا امروزه مسجدالاقصی کانون توجه ادیان الهی است؟
۳ – تلاش های اخیر برای تخریب مسجدالاقصی به چه دلیلی صورت گرفته است؟
۴ – با وجود کشورهای پیشرفته ی اقتصادی درجهان (همانند چین  و  روسیه)،  چرا ایران به عنوان دشمن اصلی کشورهای غربی مطرح می شود؟
۵ – چرا  کشورهایی  همچون   آمریکا  و  اسرائیل  که  داعیه های  مذهبی   دارند، بیشترین جنایات را در حق بشر مرتکب می گردند، اما کشور  کمونیستی  مانند چین، کمتر از کشورهای مزبور دست به سرکوب می زند؟
۶ – چرا امروزه غرب، مسلمانان را بزرگترین تهدید می شمارد؟
۷ – هدف غرب و بخصوص آمریکا، از حضور در خاورمیانه چیست؟
۸ – چرا با وجود کشورهای نفت خیزی چون عراق و عربستان، اسرائیل در فلسطین اشغالی لانه گزیده است؟
۹ – چرا عراق اشغال شده است؟
۱۰ – چرا بهاییان مقبره ی بهاء الله در اسرائیل را مقدس ترین مکان می دانند؟
۱۱ – چرا مبارزه با اسرائیل وظیفه ی تمامی مسلمین جهان است؟
۱۲ – آرماگدون چیست و چرا امروزه مورد توجه قرار گرفته است؟
۱۳ – چرا جرج بوش  مأموریت  خود  را  در  جنگ  علیه  تروریسم ؟!  مأموریتی الهی می داند؟
۱۴ – چرا آمریکا از اسرائیل حمایت کامل می کند؟
۱۵ – آیا آمریکا بازیچه ی اسرائیل است یا اسرائیل بازیچه ی آمریکا؟
۱۶ – علت دشمنی غرب و اسرائیل با ایران و حزب الله چیست؟
۱۷ – چرا اخیراً ساعت آخرالزمان ۲ دقیقه به جلو کشیده شده و فقط ۵ دقیقه به پایان مانده است؟

پی نوشت:

۱ . رساله یوحنا، بابا ۲، آیه ۱۸و۲۲ .
۲ . سنن ترمذی، ج ۴، ص ۵۰۷ – ۵۱۹ .
۳ . کمال الدین صدوق، ص ۵۲۵ و ۵۲۶ .
۴ . کنزالعمال ۱۴، ص ۲۰۰ .
۵ . بحارلانوار، ج ۵۲، ص ۲۰۵ .
۶ . رجوع کنید به: الف) چشم به راه مهدی، مرکز انتشارات دفتر تبلیغات قم، جمعی از نویسندگان، ص ۲۸۹
ب) دادگستر جهان، ابراهیم امینی، ص ۲۲۳ .

کاسپین دانلود


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : آخر زمان , مذهبی
ارسال دیدگاه

تبلیغات