×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» امام زمان (عج) » دانلود مستند بسیار زیبای دوازدهمین امام

تاریخ انتشار : 2015/06/03 - 16:23

 کد خبر: 782
 601 بازدید

دانلود مستند بسیار زیبای دوازدهمین امام

دانلود مستند بسیار زیبای دوازدهمین امام که در رابطه مسائل هالیوود و مسائل ظهور می باشد، پیشنهاد می شود این مستند را مشاهده نمایید. پیروزی انقلاب اسلامی در ایران آغازگر جریانی آخرالزمانی در سینمای غرب به ویژه هالیوود بوده است. فیلم مردی که آینده را دید، اولین عکس العمل هالیوود در برابر تهاجم ایدئولوژیک انقلاب […]

دانلود مستند بسیار زیبای دوازدهمین امام

مستند دوازدهمین امام
دانلود مستند بسیار زیبای دوازدهمین امام که در رابطه مسائل هالیوود و مسائل ظهور می باشد، پیشنهاد می شود این مستند را مشاهده نمایید. پیروزی انقلاب اسلامی در ایران آغازگر جریانی آخرالزمانی در سینمای غرب به ویژه هالیوود بوده است. فیلم مردی که آینده را دید، اولین عکس العمل هالیوود در برابر تهاجم ایدئولوژیک انقلاب اسلامی به مکاتب مادی گرایانه بشر محور بود. با آغاز هزاره دوم میلادی روند ساخت فیلم های آخرالزمانی در هالیوود سرعت چشمگیری به خود گرفته است. تصویری نادرست از ایران، اسلام و شیعه از ویژگی های این فیلم ها به صورت محسوس یا نامحسوس بوده است. با گذشت زمان این موضوع شکل واضح تری پیدا کرده است.
در این بین هراساندن مردم غرب از ظهور منجی شیعیان اصلی ترین رکن این فیلم های آخرالزمانی را به صورت پیدا و پنهان تشکیل می دهد. به نظر می رسد با توجه به این روند در سال های آینده شاهد فیلم هایی با صراحت لهجه بیشتر در این زمینه خواهیم بود. با توجه به این موضوع، فیلم مستند دوازدهمین امام  ضمن بررسی این جریان رسانه ای آخرالزمانی، سعی در معرفی امام مهدی (عجل الله تعالی) نموده است. هر چند این مستند با محوریت مخاطبان مسیحی ساخته شده است، اما می تواند به ما دلایل حقیقی دشمنی کشورهای غربی با جمهوری اسلامی ایران را نشان دهد.

لینک دانلود مستقیم این مستند به همراه پخش آنلاین در وبسایت قرار گرفته شده است.

دانلود مستند دوازدهمین امام

کیفیت : عالی

حجم کل : 204 مگابایت

کارگردان : علی رضایی

نکته: (برای دانلود بر روی لینک راست کلیک کرده و گزینه Save Link as را بزنید)

دانلود از سرور شماره 2 کاسپین | دانلود با حجم 210 مگابایت | مدت زمان 32 دقیقه | نوع فایل: MP4 | پخش آنلاین:

دانلود از QR:

منبع: مبین مدیا

کاسپین دانلود


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : امام زمان (عج) , مذهبی
ارسال دیدگاه

تبلیغات