×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » حزب الله لبنان برای دفاع از مسجد الاقصی فراخوان داد

تاریخ انتشار : 2015/09/15 - 10:49

 کد خبر: 1544
 745 بازدید

حزب الله لبنان برای دفاع از مسجد الاقصی فراخوان داد

حزب الله لبنان در بیعانه ای از مردم خواست برای دفاع از مسجد الاقصی با یکدیگر متحد شوند. دراین بیانیه آمده است: حزب الله یورش مداوم شهرک نشینان صهیونیست با حمایت و تایید پلیس، ارتش و کابینه رژیم اسرائیل به مسجد الاقصی را که در سایه سکوت کامل عربی و همدستی آشکار بین المللی انجام می […]

حزب الله لبنان برای دفاع از مسجد الاقصی فراخوان داد

حزب الله لبنان در بیعانه ای از مردم خواست برای دفاع از مسجد الاقصی با یکدیگر متحد شوند.

دراین بیانیه آمده است: حزب الله یورش مداوم شهرک نشینان صهیونیست با حمایت و تایید پلیس، ارتش و کابینه رژیم اسرائیل به مسجد الاقصی را که در سایه سکوت کامل عربی و همدستی آشکار بین المللی انجام می گیرد، محکوم می کند.

در بیانیه حزب الله با اشاره به تعرض پلید صهیونیست ها به مقدسات مسلمانان و مسیحیان آمده است: این حمله رو به افزایش بیانگر میزان توطئه ای است که مسجد الاقصی با آن روبرو است. هدف از این توطئه نیز تقسیم مسجد الاقصی و سپس تخریب آن است.

این بیانیه افزود: همه این تلاش های صهیونیست ها در حالی صورت می گیرد که ما شاهد هیچگونه واکنش حکام عرب -هرچند ظاهری و اندک- نیستیم. این وضعیت را نه تنها می توان سرسپردگی کامل در برابر نقشه صهیونیست ها بلکه همدستی آشکار با آنها دانست. نهادهای بین المللی و سازمانهای ذیربط جامعه بین المللی نیز به طور کامل غایب هستند و این وضعیت، سرنوشت مسجد الاقصی را در معرض خطر شدیدی قرار می دهد.

حزب الله لبنان در این بیانیه خواهان گسترده ترین کمپین همبستگی عربی و اسلامی و بین المللی با مسجد الاقصی و مدافعان آن در راستای حفاظت از مقدسات مسلمانان و مسیحیان در قدس شریف و همه سرزمین فلسطین در برابر طرح صهیونیست ها شد که همگان را بدون استثنا هدف قرار می دهد.

منبع : العالم

کاسپین


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه

تبلیغات