×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


خبرهای ویژه

» اخبار » بازی پناهگاه 13 جدیدترین عنوان استودیو Born

تاریخ انتشار : 2014/12/05 - 15:49

 کد خبر: 37
 602 بازدید

بازی پناهگاه 13 جدیدترین عنوان استودیو Born

Game 2K از کمپانی های بزرگ در صنعت بازی می باشد و  این کمپانی دارنده ی چندین استودیو بزرگ بازی سازی می باشد. این کمپانی در 14 دسامبر 2014 اعلام نمود که استودیو Born جدیدترین بازی خود را با نام پناهگاه 13 (Hangar 13) به زودی روانه بازار می نماید. Haden Blackman که سابقه بسیاری در امر […]

بازی پناهگاه 13 جدیدترین عنوان استودیو Born

Game 2K از کمپانی های بزرگ در صنعت بازی می باشد و  این کمپانی دارنده ی چندین استودیو بزرگ بازی سازی می باشد. این کمپانی در 14 دسامبر 2014 اعلام نمود که استودیو Born جدیدترین بازی خود را با نام پناهگاه 13 (Hangar 13) به زودی روانه بازار می نماید.

به زودی بازی پناهگاه 13 از استودیو Born

Haden Blackman که سابقه بسیاری در امر ساخت بازی دارد و از کار های حرفه ای وی عنوان مدیر ارشد بازی ویدئو جنگ ستارگان بوده است مدیر ارشد تولید این بازی نیز می باشد ، وی که سابقه نویسندگی بازی های معروف بسیار را دارد دیروز اعلام نمود. استودیو Born برای ساخت پناهگاه 13 در حال تلاش می باشد که نسلی جدید از بازی ها را با کیفیت بالا و تجربه منحصر به فرد به کاربران ارائه نماید. وی اعلام نمود که ما در بازی های نسل جدید خواهان آن می باشیم که هر نسخه از بازی ها برای هر کاربر منحصر بفرد باشد و کاربر بتواند تجارب خود را شکل دهد و تمامی جهان را خود بسازد و از گیم پلی بازی نهایت لدت را ببرد.

بازی جنرال

همچنین 2K در رابطه با این استودیو اعلائم نمود که استودیو در حال حاضر بر روی یک عنوان از نسل بعدی کار می کند البته این کمپانی جزئیات بیشتری را ارائه نداده است. اما آنچه را که احتمال می دهیم این کمپانی درصدد ساخت موتور اختصاصی بازی ها و محصوصا پناهگاه 13 خود می باشد و باید تا زمان عرضه محصولات این کمپانی منتظر بمانیم . نکته ی جالب در اینجاست که Game 2K قصد دارد تا “هر داستان بازی را برای یک کاربر منحصر بفرد باشد” همچنین 2K گفته است که ما باید این بازی ها را نیز بر روی  سیستم عامل های موبایل گسترش می دهیم تا بتوانیم بر ارائه یک داستان منحصر بفرد برای هر بازیکن موفق تر ظاهر شویم. این بازی قرار است برای تمامی کنسول های نسل 3 و 4 و همچنین PC و موبایل ها با سیستم عامل های مختلف ارائه گردد.

این استودیو در نوواتو ، کالیفرنیا قرار دارد و هم اکنون روند جذب و استخدام استعدادها را در برنامه کاری خود دارد.

به نظر شما به غیر از بازی پناهگاه 13 چه نوع بازی را استودیو Born در سال های آتی به بازار عرضه خواهد شد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

منبع : کاسپین دانلود


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار
ارسال دیدگاه

تبلیغات